fbpx

APARTMÁNOVÝ DŮM POD TATRAMI

APARTMÁNOVÝ DŮM POD TATRAMI

APARTMÁNOVÝ DŮM POD TATRAMI

APARTMÁNOVÝ DŮM POD TATRAMI

APARTMÁNOVÝ DŮM POD TATRAMI

Slovensko – tatry

Láká Vás luxusní odpočinek v jedinečné lokalitě Nízkých Tater? Vítejte v „adults only“ resortu Kaštieľ Bocián. Staňte se vlastníky své nemovitosti v blízkosti sjezdovek a aquaparků! V tomto resortu nacházejícím se v Liptovském Mikuláši v bývalém prostředí zámku jezera Liptovská Mara se ocitnete v přírodě, jakou jste ještě nezažili. Geotermální prameny, jeskyňové systémy, lyžařská střediska, aquaparky a mnoho dalšího nabízí lokalita Liptovský Mikuláš. Je tak oblíbenou dovolenkovou lokalitou v letní i zimní sezóně.

Resort Kaštieľ Bocián Vám toto bydlení zpříjemní svým wellness centrem, jacuzzi, několika typy sun, plaveckým bazénem, fitness centrem, restaurací, společenským sálem a vinotékou. Je spojen s lyžařským střediskem Jasná a aquaparkem Tatralandia a Bešeňová, do kterých je doprava Aqua&Ski busem zdarma.

Residence bude mít podzemní garážové stání, což ocení zejména milovníci zimních sportů, neboť moci pohodlně zajet do teplé garáže, přímo v budově je na horách přímo ráj.

Residence nabízí apartmány o velikosti 1+kk a 2+kk od 28m² do 188m² včetně terasy. Cenově od 112.960 € bez DPH.

Apartmány jsou prodávány ve standardu s vestavěnou kuchyní. Možností je dokoupení balíčku nábytku v hotelovém standardu. V ceně apartmánů jsou i sklepní kóje.

Pro plátce DPH z EU je možnost odpočtu 20% DPH.

A pokud zrovna nejste ve svém apartmánu, můžete ho nechat profesionálním správcem pronajímat ostatním návštěvníkům.

Prohlédněte si fotogalerii resortu Kaštiel‘ Bocián

Chcete se dovědět víc?
Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktujte nás

14 + 12 =