fbpx

Investujte do kousku ráje

Místo, kde budete chtít odpočívat

Luxusní apartmány v ráji na zemi

Apartmány snů v Dubaji

Dubaj – luxus na dosah

Dubaj je jedním ze sedmi Spojených arabských emirátů a je doslova perlou středního východu. Dlouhé pláže poseté jemným bílým pískem, průzračné moře omývající břehy a hřejivé paprsky slunce vytváří atmosféru jak z pohádky o Tisíc a jedné noci. Tento ráj na zemi se pyšní nejluxusnějšími hotely na světě, umělými ostrovy, vynikajícím jídlem, arabskou kulturou, přepychem a okázalostí, které můžete pozorovat každém kroku. Pokud jste příznivcem aktivní dovolené, tak mimo lenošení na pláži se můžete pustit do takových věcí jako jsou vodní sporty, adrenalinové zážitky, výlety do pouště, jízda na velbloudu a mnohé další. Je zde teplé a slunečné podnebí, na jaře a na podzim se denní teploty pohybují kolem 30°C. Dubaj je taktéž známá pro svou minimální kriminalitu, tudíž se zde můžete cítit absolutně v bezpečí. Dubaj nabízí nemovitosti již od 100.000 € až po desítky milionů €. Stačí si jen vybrat! Pro větší přehled jsme pro Vás připravili samostatnou prezentaci: 

Všechny naše služby, konzultace a servis jsou poskytovány plně v českém jazyce.

Podstatou nákupu nemovitosti jsou kvalitní právní služby, srozumitelné a komplexní, včetně rozdílu mezi naším pojetím práva a právem v arabském světě.

Navrhneme pro vás ideální řešení dle vašich potřeb, finančních i osobních.

Chystáte se investovat do nemovitostí v Dubaji

Investování v Dubaji

Realitní trh v Dubaji má svá specifika, jedním z nich je kupříkladu to, že jde o nejrychleji rostoucí realitní trh na světě. Roční výnosy z komerčního pronájmu dané nemovitosti mohou dosáhnout až na úžasných 20 %. Dubaj je velmi oblíbenou metropolí, ale předpokládá se, že její popularita během let ještě vzroste a předpokládaný každoroční nárůst počtu obyvatel by se měl navýšit o 5 % až 7 %. Za 1 m² apartmánu v Dubaji zaplatíte méně než v Paříži, Moskvě, Římě, Miami, Instambulu, Shanghai nebo Bombai, což dělá z toho místa skvělou investiční příležitost s vysokým potenciálem. Zároveň je zde minimální daňové zatížení pro vlastníky nemovitostí a nulové daně z příjmu fyzických i právnických osob.

Fotogalerie destinace

Jak koupit nemovitost v dubaji?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

11 + 8 =