fbpx

Apartmány v Maďarsku

Apartmány v Maďarsku

Apartmány v Maďarsku

Apartmány v Maďarsku

Maďarsko

Máte rádi maďarské lázně? Hrajete golf? Nebo jste milovníci přírody a geotermálních pramenů? Pořiďte si Váš druhý domov přímo na golfovém hřišti v lokalitě u největšího termálního jezera na světě, Hévízu, a největšího jezera střední Evropy Balatonu.

V maďarské dechberoucí přírodě si najde svůj relax, či sport každý. Vyrostl zde 5* golfový resort, který nabízí apartmány na prodej! Součástí tohoto resortu je 18 jamkové golfové hřiště a golfový obchod ProShop, wellness se saunami, bazénem a termálními prameny, restaurace s místní kuchyní a širokou nabídkou maďarských vín.

Apartmány v nabídce jsou o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk a Penthouse. Rozlohou od 35m² bez terasy až po 130m² s 251m² terasou. Ceny startují na 178.900 EUR včetně na míru vybaveného interiéru.

Když ve svém apartmánu zrovna nejste a ani se nekoupete ve světoznámých lázních Hévíz, můžete ho nechat profesionálním správcem pronajímat ostatním návštěvníkům.

Pokud chcete koupit apartmán čistě na investici, aby se Vám apartmán sám splácel, tak můžete využít variantu zaručeného výnosu z pronájmu 5 % p.a. pro studia 1+kk a 3-4 % p.a. pro 2+kk.

Prohlédněte si fotogalerii nabízených apartmánů v Maďarsku

Chcete se dovědět víc?
Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktujte nás

10 + 7 =