fbpx

Apartmánový komplex v ráji na zemi

To nejlepší z itálie na jednom místě

Sardinie – Pala stiddata

Apartmánový komplex Pala Stidata se nachází v klidné vesničce Trinità d’Agultu e Vignola v provincii Sassari. Vysoká úroveň bydlení odpovídá i těm nejnáročnějším požadavkům. Komplex je rozdělen na dvě části, kde první z nich je situována vedle bazénu a druhá pod ním s celkovým počtem 37 apartmánů.

Vybrat si můžete z dispozičně rozlišných apartmánů jako například studiové apartmány, apartmány v přízemí s dvěma ložnicemi, apartmány v prvním a druhém patře s terasou a výhledem na moře. Bazén s lehátky a slunečníky disponuje částí pro děti a je z něj krásný výhled na pláž Badesi. V krátké dojezdové vzdálenosti najdete malebná městečka jako Sassari, Castelsardo a Alghero, nesmíme opomenout ani vyhledávaná letoviska Isola Rossa, Costa Paradiso a Santa Terese di Gallura spolu s nejkrásnějšími plážemi severní Sardinie.

Naši klienti mají samozřejmě slevu ve spřízněných podnicích jako jsou například restaurace, půjčovny lodí a podobně. Oba apartmánové komplexy jsou určené k investici s možností komerčního pronájmu, nebo k vlastní rekreaci. Samotný účel koupě je tedy zcela na vás.

Apartmány jsou v dispozičním řešení 2+kk s cenou od 95.000,-EUR . nákladů na koupi.

Jak koupit nemovitost na Sardinii?

Překrásné apartmány na Sardinii jsou ideální lokalitou pro strávení celoroční dovolené. Pokud si zvolíte cestu komerčního pronájmu, tak můžete počítat se stabilním výnosem už první rok po koupi nemovitosti. V případě zájmu vám poskytneme veškeré informace k apartmánům z obou výše zmíněných rezidenčních komplexů. Po zhodnocení všech pro a proti přijde na řadu uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem.

Kontaktujte nás

14 + 1 =