fbpx

Rezidenční komplex s výhledem na moře

To nejlepší z itálie na jednom místě

Sardinie – Le Orchidee

Vyprodáno

Plánovaný rezidenční komplex Le Orchidee, který je v první etapě výstavby a se rovněž nachází ve vesnici Trinità d’Agultu e Vignola. Objekt je umístěn v příjemné lokalitě s výhledem na moře a jen pár minut od pláže. V dojezdové vzdálenosti pěti minut autem je i vyhlášené letovisko Isola Rossa, které je velmi oblíbené pro své jemné písčité pláže, večerní trhy a úžasnou gastronomii, které dominují ryby a speciality z nich.

Jednopokojové a dvoupokojové apartmány v přízemí a prvním patře budou mít prosklené verandy s výhledem na moře, moderní obývací pokoj propojený s kuchyní, klimatizaci i topení. Momentálně je projekt v prvotní fází, a proto je možné přizpůsobit jednotlivé apartmány dle přání a vkusu zákazníka. Ukončení výstavby je plánováno na jaře roku 2022.

Naši klienti mají samozřejmě slevu ve spřízněných podnicích jako jsou například restaurace, půjčovny lodí a podobně. Rezidenční komplex je určený k investici s možností komerčního pronájmu, nebo k vlastní rekreaci. Samotný účel koupě je tedy zcela na vás.

Apartmány jsou v dispozičním řešení 2+kk s cenou od 80.000,-EUR . nákladů na koupi.

Jak koupit nemovitost na Sardinii?

Překrásné apartmány na Sardinii jsou ideální lokalitou pro strávení celoroční dovolené. Pokud si zvolíte cestu komerčního pronájmu, tak můžete počítat se stabilním výnosem už první rok po koupi nemovitosti. V případě zájmu vám poskytneme veškeré informace k apartmánům z obou výše zmíněných rezidenčních komplexů. Po zhodnocení všech pro a proti přijde na řadu uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem.

Kontaktujte nás

13 + 12 =