fbpx

Luxusní apartmány na dosah ruky...

Investujte do apartmánů v Nízkých Tatrách...

Investice do luxusních apartmánů...

Apartmány Moravica

Investice, která se vám mnohonásobně vyplatí

Prodáno

Prostředí slovenských hor je nám všem důvěrné známé. Naši sousedé se pyšní nádhernou přírodní scenérií Nízkých Tater, kde leží i malá obec Liptovský Ján.

A právě na tomto místě najdete luxusní ubytovací komplex Moravica s 19 apartmány, který se díky svému strategickému umístění, kvalitou služeb a skvělým dopravním spojením stal oblíbenou lokalitou pro všechny návštěvníky, kteří hledají místo pro svůj odpočinek.

Dvě mouchy jednou ranou

Vámi vybraný apartmán se stane skvělou investici, která nabízí výnos až 9 % i navzdory ekonomickému cyklu a zároveň poslouží i jako rekreační objekt pro vás a vaši rodinu. S investicí se pojí i další výhody ve formě možnosti odpočtu DPH, hypotéky přímo z České republiky a mnoho dalších benefitů. Díky moderní architektuře, rozlehlé parkovací ploše, několika bazénům, restauraci, vinárně, tenisovému hřišti, multifunkčnímu sportovišti, wellness a dětskému hřišti se tento investiční komplex stává velmi atraktivním pro případné nájemce.

Celý sportovně-rekreační areál, jehož součástí je penzion a dvě apartmánové budovy, byl zkolaudován v roce 2017 a je umístěn přímo v centru obce Liptovský Ján. Majitelka penzionu vlastní licencovanou správcovskou společnost společně s firmou na provoz a pronájem nemovitostí. Tyto dvě firmy se tedy starají o správu a údržbu apartmánů a zároveň celý objekt provozují a dále pronajímají.

 

Jak probíhá koupě?

Před koupí apartmánu vám poskytneme kompletní informace o projektu a jeho správě a společně zhodnotíme výhody a nevýhody investice. Po uzavření smlouvy už se nemusíte o nic starat a můžete se těšit na svůj výnos z pronájmu, navíc s výhodou využití apartmánu i pro vlastní účely 21 dní v roce. Anebo můžete apartmán využívat pouze pro svůj odpočinek.

Změňte svůj život k lepšímu a vyberte si přesně takovou lokalitu, která bude sedět vám i vašim nájemcům.

Lokalita

Obec Liptovský Ján se nachází v lokalitě Nízkých Tater s dojezdem bezplatným Ski&Aqua busem na lyžovačku do Jasné a do termálních aquaparků v Bešeňové a Tatralandii. V obci samotné je pak termální koupaliště a slavné termální Liptovské kádě.

Lokalita má výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku a přehradní nádrž Liptovská Mara umožňuje provozovat rozmanité vodní sporty.

V okolí se nachází známé skanzeny Vlkolínec a Zuberec, kde byly natáčeny některé vánoční pohádky.

V oblasti nazývající se Chočské vrchy se nachází vrch Velký Choč, který nabízí 360° panoramatický pohled po krajině. Dále se zde rozléhá krasové údolí Kvačianská dolina a národní přírodní rezervace Prosiecká dolina s naučnou stezkou.

V zimě je zde pak několik lyžařských středisek kromě Jasné v Nízkých Tatrách, také Donovaly nebo SkiPark Ružomberok. Vzdálenost od Vysokých Tater je cca 45 minut autem.

Můžete navštívit mnoho památek lidové architektury a ve stylových restauracích si můžete vychutnat místní speciality.

Apartmány

Objekt nabízí apartmány v dispozicích 1+kk a 2+kk s terasou, ve výměrách 39,29 m² až 47,6 m² ve dvou nadzemních patrech.

Každý apartmán má vlastní vchod a tedy nerušené bydlení, objekt nemá společné chodby.

 

JASNÁ lyžařské středisko

  • }25 minut autem

TATRALANDIA aquapark

  • }15 minut autem

Liptovská Mara

  • }18 minut autem

BEŠEŇOVÁ aquapark

  • }21 minut autem

Kontaktujte nás

8 + 14 =