fbpx

Luxusní apartmány na dosah ruky...

Investujte do apartmánů v Nízkých Tatrách...

Investice do luxusních apartmánů...

Moravica – Tatry

Investice, která se vám mnohonásobně vyplatí

Poslední apartmány

Prostředí slovenských hor je nám všem důvěrné známé. Naši sousedé se pyšní nádhernou přírodní scenérií Nízkých Tater, kde leží i malá obec Liptovský Ján.

A právě na tomto místě najdete luxusní ubytovací komplex Moravica s 19 apartmány, který se díky svému strategickému umístění, kvalitou služeb a skvělým dopravním spojením stal oblíbenou lokalitou pro všechny návštěvníky, kteří hledají místo pro svůj odpočinek.

Dvě mouchy jednou ranou

Vámi vybraný apartmán se stane skvělou investici, která nabízí výnos až 9 % i navzdory ekonomickému cyklu a zároveň poslouží i jako rekreační objekt pro vás a vaši rodinu. S investicí se pojí i další výhody ve formě možnosti odpočtu DPH, hypotéky přímo z České republiky a mnoho dalších benefitů. Díky moderní architektuře, rozlehlé parkovací ploše, několika bazénům, restauraci, vinárně, tenisovému hřišti, multifunkčnímu sportovišti, wellness a dětskému hřišti se tento investiční komplex stává velmi atraktivním pro případné nájemce.

Celý sportovně-rekreační areál, jehož součástí je penzion a dvě apartmánové budovy, byl zkolaudován v roce 2017 a je umístěn přímo v centru obce Liptovský Ján. Majitelka penzionu vlastní licencovanou správcovskou společnost společně s firmou na provoz a pronájem nemovitostí. Tyto dvě firmy se tedy starají o správu a údržbu apartmánů a zároveň celý objekt provozují a dále pronajímají.

 

Jak probíhá koupě?

Před koupí apartmánu vám poskytneme kompletní informace o projektu a jeho správě a společně zhodnotíme výhody a nevýhody investice. Po uzavření smlouvy už se nemusíte o nic starat a můžete se těšit na svůj výnos z pronájmu, navíc s výhodou využití apartmánu i pro vlastní účely 21 dní v roce. Anebo můžete apartmán využívat pouze pro svůj odpočinek.

Změňte svůj život k lepšímu a vyberte si přesně takovou lokalitu, která bude sedět vám i vašim nájemcům.

Lokalita

Obec Liptovský Ján se nachází v lokalitě Nízkých Tater s dojezdem bezplatným Ski&Aqua busem na lyžovačku do Jasné a do termálních aquaparků v Bešeňové a Tatralandii. V obci samotné je pak termální koupaliště a slavné termální Liptovské kádě.

Lokalita má výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku a přehradní nádrž Liptovská Mara umožňuje provozovat rozmanité vodní sporty.

V okolí se nachází známé skanzeny Vlkolínec a Zuberec, kde byly natáčeny některé vánoční pohádky.

V oblasti nazývající se Chočské vrchy se nachází vrch Velký Choč, který nabízí 360° panoramatický pohled po krajině. Dále se zde rozléhá krasové údolí Kvačianská dolina a národní přírodní rezervace Prosiecká dolina s naučnou stezkou.

V zimě je zde pak několik lyžařských středisek kromě Jasné v Nízkých Tatrách, také Donovaly nebo SkiPark Ružomberok. Vzdálenost od Vysokých Tater je cca 45 minut autem.

Můžete navštívit mnoho památek lidové architektury a ve stylových restauracích si můžete vychutnat místní speciality.

Apartmány

Objekt nabízí apartmány v dispozicích 1+kk a 2+kk s terasou, ve výměrách 39,29 m² až 47,6 m² ve dvou nadzemních patrech.

Každý apartmán má vlastní vchod a tedy nerušené bydlení, objekt nemá společné chodby.

 

JASNÁ lyžařské středisko

  • }25 minut autem

TATRALANDIA aquapark

  • }15 minut autem

Liptovská Mara

  • }18 minut autem

BEŠEŇOVÁ aquapark

  • }21 minut autem

Kontaktujte nás

8 + 9 =