fbpx

HORSKÝ ODPOČINEK UPROSTŘED KRKONOŠ

MÍSTO, KDE NAČERPÁTE SÍLY

DOKONALÉ MÍSTO K ODPOČINKU UPROSTŘED PŘÍRODY

HORSKÝ VZDUCH PRO BLAHO VAŠÍ DUŠE

PŘÍRODA A RELAX JAKO BALZÁM NA DUŠI

Luxusní rezidenční komplex Aldrov
v Krkonoších

Vyprodáno

KOUZLO KRKONOŠSKÝCH HOR

Hledáte místo, kde se ticho a harmonie snoubí s krásou nedotčené přírody? Krkonoše jsou už dlouhé roky lákadlem pro nadšené turisty a návštěvníky, kteří si potřebují vydechnout a nabrat dostatek nových sil. Čistá příroda krkonošských hor a lesů v sobě nese magickou atmosféru, kterou umocňuje klid a pomalý koloběh samotné přírody. Tam mezi rozlehlými lesy vyrostl luxusní horský areál Aldrov, který je zcela unikátní svou lokací i volnočasovým vyžitím.

LUXUSNÍ HORSKÝ AREÁL

Rezidenční komplex Aldrov vznikl spojením osmi horských chat, kde naleznete 139 luxusních apartmánů v dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Tyto apartmány jsou plně vybaveny a jejich rozloha se pohybuje mezi 37 až 119 m². Každý apartmán má k dispozici vlastní parkovací místo, sklepní kóje a vy jako majitelé máte možnost využití všech služeb komplexu zdarma. Vámi zvolený apartmán můžete využít jako skvělou investiční příležitost ke komerčnímu pronájmu s možností vlastní rekreace až na 21 dní v roce, nebo jako místo, které se stane vaším druhým domovem.

MÁTE ZÁJEM O INVESTICI?

Luxusní ubytovací komplex Aldrov je skvělou investicí, která vám bude přinášet stabilní výnos už po prvním roce od zakoupení. Po ujasnění všech detailů a uzavření smlouvy se o správu nemovitosti a případný komerční pronájem dále nemusíte starat, vše už zařídíme za vás. Vy už se jen můžete těšit z každoročního výnosu a možnosti navštívit svůj vysněný horský apartmán v kteroukoli roční dobu.

JAK STRÁVIT VOLNÝ ČAS?

Služby, které v komplexu najdete jsou skutečně bohaté a odpovídají nejvyšší kvalitě horských hotelů. Vy i vaši případní nájemci máte k dispozici wellnes&spa, bazén s vířivkou, restauraci, vinný bar, pekárnu, snídaňové lounge, umělou lezeckou stěnu, dětské hřiště, yoga shalu a mnohé další.

Lyžování

Pokud budete chtít vyrazit mimo apartmánový komplex, tak můžete využít širokou škálu volnočasových aktivit. V těsné blízkosti apartmánu se nachází ski areál Aldrov s pěti sjezdovými tratěmi různých obtížností, dvěma lanovkami, dětským vlekem a lyžařskou školou. Pokud vás láká rozlehlejší lyžařský areál, tak můžete navštívit i Špindlerův Mlýn, který je od roku 2021 propojen se Svatým Petrem a Hromovkou a tvoří tak nejrozsáhlejší lyžařské středisko v republice se 40 kilometry sjezdových tratí. Výhodou je i krátká dojezdová vzdálenost mezi Aldrovem a Špindlerovým Mlýnem, která je pouze 10 minut autem nebo skibusem.

Turistika

Mimo lyžování se Krkonoše mohou pyšnit národním parkem, který je překrásný jak letním, tak zimním období. Množství turistických tras, upravených běžeckých stop a cyklostezek je doslova rájem na zemi pro nadšence do aktivního odpočinku. Pokud však toužíte po něčem klidnějším, tak rozhodně nesmíte opomenout návštěvu golfových hřišť v Semilech, Prosečném a Harrachově.

 

Kontaktujte nás

12 + 10 =